Mini sejf na klucze – bezpieczne zarządzanie kluczami w Twojej firmie

klucze do mini sejfu

Czym jest mini sejf na klucze?

Sejf pozwala na przechowywanie cennych przedmiotów takich jak: kosztowności, papiery wartościowe, dzieła sztuki, akty notarialne czy broń. Niewiele osób kojarzy sejf z możliwością administracji i przechowywania kluczy. Sejf mini na klucze jest skrytką dostosowaną do przechowywania kluczy. Dostępny jest w różnych rozmiarach, w zależności od potrzeb. Takie wyposażenie doskonale sprawdzi się w każdej firmie, niezależnie od profilu i wielkości przedsiębiorstwa. Na rynku dostępne są różnego typu sejfy: wydające klucze, przyjmujące klucze, transferowe (przyjmująco-wydające) i wielofunkcyjne.

Sejf na klucze – bezpieczna administracja 

Mini sejf na klucze pozwala prowadzić efektywną administrację kluczy. Producenci oferują np. elektroniczny system zarządzania kluczami, który przyznaje zróżnicowane prawa do kluczy i pozwala kontrolować ruch kluczy. Alternatywą jest sejf na klucze mini z mechanicznym systemem zarządzania (bez elektroniki). Sejfy na klucze często montowane są modułowo, co pozwala na rozbudowywanie wielkości sejfu w zależności od potrzeb. Depozytor kluczy może być zamontowany w ścianie albo stanowić wolnostojący model.
Elektroniczny system zarządzania kluczami – pozwala na szeroką kontrolę kluczy. Każde pobranie i zwrot klucza dokumentowane jest w systemie. W prosty sposób można sprawdzić kto i kiedy zabrał klucz lub czy dany klucz jest dostępny. Obsługa systemu elektronicznego jest intuicyjna i prosta. Co ważne, sejf mini na klucze, poza haczykami może być wyposażony w skrytki na cenne przedmioty. Klucze do mini sejfów mogą mieć ograniczoną dostępność dla określonych osób lub grup. Zasady korzystania z kluczy określa właściciel sejfu.

Klucze do mini sejfu – jak je kategoryzować?

Sejfy na klucze posiadają różne warianty porządkowania kluczy. Na rynku znajdziemy modele z przestawnymi, ponumerowanymi listwami hakowymi albo tablicami kluczy, które można dowolnie zawieszać. Segregowanie kluczy jest proste i klarowne. Poza tym, sejfy mini wykonane są z wysokiej jakości stali i posiadają system antywłamaniowy. Mini sejf na klucze jest świetnym rozwiązaniem dla firm, a niewielkie skrytki na klucze przydadzą się w domu. Elektroniczny system zarządzania znacznie ułatwia kontrolę nad kluczami, co z pewnością doceniają pracownicy ogromnych obiektów. 

Mini sejf na klucze – bezpieczne zarządzanie kluczami w Twojej firmie
Przewiń do góry